Kepezspor , Fatsa engelini kayıpsız geçti
![](https://www.kepezspor.org/wp-content/uploads/2023/04/WhatsApp-Image-2023-04-09-at-14.01.56-1-690x390.jpeg)
Kepez Belediyespor, 3.lig 3.grubun 27. Haftasında konuk ettiği Fatsa Belediyespor ‘u 1-0 yendi.Maçın 43. dakikasında Kepez Belediyespor, Mehmet Türkmen ile Fatsa Belediyespor karşısında 1-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra gol olmayınca ilk yarı Kepez Belediyespor’un 1-0 üstünlüğüyle sona erdi. Karşılaşmanın 2. yarısında 2 ekipte pozisyona girsede değerlendiremedi ve mücadeleyi Kepez Belediyespor, Fatsa Belediyespor karşısında 1-0 kazandı. Bu sonuçla Kepez Belediyespor puanını 56’ya çıkararak zirve yarışını sürdürdü. Sarı lacivertliler ise 24 puanda kaldı.