Kepezspor’da Yönetimden taraftara çağrı 

Reklam

İstanbul Beyoğlu Yeni Çarşıspor ile Eskişehir’de final maçına çıkacak olan Kepezspor’da futbolcular bir taraftan bu müsabakaya hazırlanırken, Kırmızı-Beyazlı Yönetim ise Eskişehir’e binlerce taraftarı götürmek için kolları sıvadı.

14 Haziran Çarşamba günü saat 19.00’da Eskişehir’de İstanbul Beyoğlu Yeni Çarşıspor ile final maçına çıkacaklarını belirten Kepezspor A.Ş Futbol Kulübü’nün Başkanı İsmail İltemir, ” Sezonun final maçı, 23 Yıl aradan sonra tekrar 2. Lig’in kapısına dayandık, artık son söz futbolcu kardeşlerimizin bizler ve Antalya şehri onlara sonsuz derecede güveniyor. Çarşamba günü Eskişehir’de taraftarlarımızında desteği ile sahadan 2  Lig’e çıkan taraf olacağız. Bütün Antalya’ya sesleniyoruz Eskişehir’de bizleri yalnız bırakmayan” dedi.

Öte yandan 14 Haziran Çarşamba günü Eskişehir’de oynanacak olan final maçına Antalya’dan gidiş dönüş ücretsiz otobüsler kaldırılacak. Maça gitmek isteyen taraftarlar aşağıdaki telefon numarasını arayarak isimlerini yazdırmaları gerektiği belirtildi.

 

BAŞVURU KEPEZ İLETİŞİM MERKEZİ

Telefon: 0242 310 58 58

DAHİLİLER : 2500-2501-2502-2503-2505

TARİH: 14.06.2023 ÇARŞAMBA

HAREKET SAATİ : 10:00

HAREKET YERLERİ : DOKUMA PARK ARKASI OTOPARK ALANI

KEPEZ KENT MEYDANİ ( HASAN DOĞAN STADYUMU ÖNÜ)

NOT: 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER AİLESİ İLE KATILABİLİR.

Siz de birşeyler yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir